Наша карта
Подробнее »
Новости
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
09.04.2018
Оголошення про проведення конкурсних торгів (тендер) на 2018 рік. Проведення конкурсних торгів по закупівлі палива для реалізації проектної діяльності. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Библиотека » Законодательство

Законодательство

Порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у закладах охорони здоров'я України
Цей Порядок визначає механізм провадження діяльності закладами охорони здоров'я України у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, зареєстрованих в установленому порядку як готові лікарські засоби; препаратів (лікарських засобів), що містять наркотичні засоби, психотропні речовини та (або) прекурсори в кількості, що перевищує їх гранично допустиму кількість.
Подробнее »
Порядок провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом
Цей Порядок визначає процедуру провадження суб'єктами господарювання - юридичними особами незалежно від форми власності діяльності, пов'язаної з культивуванням рослин, розробленням, виробництвом, виготовленням, зберіганням, перевезенням, пересиланням, придбанням, реалізацією (відпуском), ввезенням на територію України, вивезенням з її території, транзитом через територію України, використанням, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, включених до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 та контролю за їх обігом.
Подробнее »
Положення про Державний комітет України з питань контролю за наркотиками
Держкомнаркоконтроль виконує функції спеціально уповноваженого органу виконавчої влади у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, який здійснює контроль за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, координацію діяльності компетентних органів щодо протидії їх незаконному обігу, розроблення проектів нормативно-правових актів та заходів, спрямованих на виконання зобов'язань відповідно до міжнародних договорів України у зазначеній сфері.
Подробнее »
Закон України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори"
Цей Закон визначає правові та організаційні засади державної політики щодо обігу в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, встановлює порядок державного контролю, повноваження органів виконавчої влади, права та обов'язки фізичних і юридичних осіб у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Подробнее »
Єдиний збірник нормативно-правових та нормативних актів у сфері протидії туберкульозу в Україні
Єдиний збірник нормативно-правових та нормативних актів у сфері протидії туберкульозу в Україні станом на 25.06.2010 року
Подробнее »
Концепція загальнодержавної цільової програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції...
Концепція загальнодержавної цільової програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки
Подробнее »
Наказ №67 МОЗ України Про затвердження Cтратегії інформаційно-профілактичної діяльності
Наказ № 67 МОЗ Про затвердження Cтратегії інформаційно-профілактичної діяльності щодо протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу серед населення
Подробнее »
Закон України "Про протидію поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ, та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ"
Закон України "Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ"
редакцiя вiд 15.01.2011
Подробнее »
Закон України Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції на 2009-2013 роки
Закон України "Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки"
Подробнее »