Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новини » Гуманітарний вантаж

Гуманітарний вантаж

07.11.2017

Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» був отриманий гуманітарний вантаж у вигляді руберойду від Української греко-католицької парафії Св. Миколая, держави Німеччина, загальною вагою 20020 кг. Цей вантаж був призначений для розподілу в Донецькій області, в гарячій точці.

Вантаж надійшов до м. Херсона і виникло питання щодо його зберігання на час розмитнення. Колектив ХОБФ «Мангуст» звернувся до обласного рятувального відомства. На території Аварійно-рятувального загону спецпризначення було виділено приміщення, куди рятувальники допомогли розвантажити і перемістити весь будівельний матеріал. 

В питанні розміщення та подальшого відправлення вантажу в Донецьку область активну підтримку надали також Херсонська обласна державна адміністрація та депутати Херсонської обласної ради. 

7 листопада за сприяння «Нової пошти» цей гуманітарний вантаж, призначений для проведення ремонтно-будівельних робіт пошкоджених будинків, на безоплатній основі направлено до м. Авдіївка Донецької області.

Дякуємо за підтримку! Адже надзвичайно важливо сьогодні бути згуртованими, допомагати один одному у різних сферах життя та ситуаціях. Це стосується не лише окремих громадян, а й структур та організацій.