Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » Обласний форум соціальних працівників у сфері ВІЛ-сервісу

Обласний форум соціальних працівників у сфері ВІЛ-сервісу

21.03.2013

форумУ м. Херсоні 20 березня 2014 відбувся обласний форум соціальних працівників, що працюють у сфері ВІЛ-сервісу. Організаторами форуму виступив ХОБФ «Мангуст», Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Форум проходив за участі управління охорони здоров'я, управління соціального захисту ХОДА, Інституту історії, психології та соціальної роботи ХДУ.

У роботі Форуму взяло участь більше 80 представників державних соціальних служб та громадських організацій області. У форумі також взяли участь представники обласного центру СНІД, обласного наркодиспансеру.

Форум сприяв консолідації зусиль громадських та державних організацій і установ у соціальній сфері з вирішення актуальних проблем по наданню соціальних послуг у сфері ВІЛ-сервісу та розвитку саморегулювання професійної діяльності.

Учасники Форуму відзначили, що завдяки реалізації комплексу заходів, спрямованих на протидію епідемії ВІЛ-інфекції: регіональних програм та проектів громадських організацій, зокрема серед споживачів ін'єкційніх наркотіків, в останні роки намітилася позитивна тенденція в знижені темпів розвитку епідемії. Темпи приросту захворюваності на ВІЛ-інфекцію в області невпинно знижуються.

На сьогодні в регіоні  відкрито 6 сайтів замісної підтримуючої терапії, розгорнуті програми медико-соціального супроводу та підтримки. В області працює 13 ПОШ,  та 6 служб соціально-профілактичної допомоги.

Разом з тим залишається ряд факторів, які сповільнюють програми профілактики серед груп підвищеного ризику, унеможливлюють надання своєчасної допомоги та соціальних послуг.

 

 

До них відносяться:

1.     Недостатній рівень фінансування профілактичних програм і програм соціальної підтримки, що перешкоджає підвищенню доступності і якості соціальних послуг  ВІЛ-інфікованим, відсутність соціального заказу місцевих органів влади  для НДО;

2.     Фактична відсутність соціальної захищеності  соціального працівника від  професійних ризиків, зокрема інфікування соціально-небезпечними хворобами;

3.     Незабезпеченість професійними кадрами, відсутність системи підвищення кваліфікації для фахівців з соціальної роботи;  

4.     Повільне розширення програми замісної підтримувальної терапії в області;

5.     Невідповідність розроблених стандартів діючій нормативній базі, відсутність громадського контролю за їх дотриманням;

6.      Недостатнє використання механізмів партнерства та переадресації, що перешкоджає комплексному забезпеченню потреб ВІЛ-позитивних у соціально-медичних послугах.

У ході обговорення  учасники Форуму прийняли рішення про необхідність :

1.      Фінансування в повному обсязі програм та заходів спрямованих на протидію поширення ВІЛ-інфекції ;

2.      Впровадження  механізму фінансування (соціального заказу) діяльності   громадських організацій, пов'язаної з проведенням  заходів щодо протидії поширенню ВІЛ-інфекції;

3.     Впровадження  системи професійної перепідготовки фахівців з соціальної роботи    з використанням дистанційних освітніх технологій;

4.     Посилити громадській контроль  за якістю надання соціальних послуг ВІЛ-інфікованим, дотримання соціальних стандартів;

5.     Розширення програми замісної підтримуючої терапії, впровадження у Білозерському та Геничеському районі;

6.     Розвиток мережі ВІЛ-сервісних організацій;

7.     Забезпечити  масштабну первинну профілактику поширення ВІЛ-інфекції  серед населення, передусім серед молоді, через проведення роз'яснювальної роботи щодо пропаганди здорового способу життя із залученням засобів масової інформації;

8.     Забезпечити соціальний захист працівників ВІЛ-сервісу від професійних ризиків.

9.     Забезпечити навчання фахівців з соціальної роботи проведенню до тестового консультування.

10.  Посилити роботу з мотивування клієнтів соціальних служб до відвідання медичних установ з метою отримання консультацій щодо ВІЛ-інфекції, наркотичної залежності.

Учасники Форуму вважають за необхідне звернутися до обласної ради, обласної державної адміністрації, інших місцевих органів влади Херсонської області, державних закладів в системі охорони здоров`я, соціального захисту, освіти, регіональних ЗМІ, недержавних організацій з проханням вжити заходи щодо вирішення вищевказаних завдань, а саме:

Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування

(Херсонській обласній  раді , Херсонській обласній державній адміністрації, районним та міським  радам, районним державним адміністраціям, відповідним державним закладам і установам)

1.     Збільшити рівень бюджетного фінансування профілактичних заходів  з питань ВІЛ/СНІДу.

2.     Сприяти розширенню програми замісної підтримуючої терапії відповідно до потреби , впровадження у Білозерському та Геничеському районі;

3.     Розробити та впровадити механізм соціального замовлення для НДО.

4.     Реалізувати комплекс заходів, спрямованих створення системи підвищення кваліфікації фахівців з соціальної роботи, та їх соціальний захист.

5.     Сприяти розвитку громадських ВІЛ-сервісних організацій.

6.     Дотримуватись угод щодо партнерства, переглянути механізми переадресації, оформити їх документально.

Громадським організаціям:

1.      Запровадити механізми громадського контролю за якістю соціальних послуг для ВІЛ-інфікованих  та  відповідності їх соціальним стандартам.

2.     Розглянути можливість створення професійної спілки або приєднання до вже існуючих з метою  захисту прав та інтересів  фахівців з соціальної роботи та соціальних працівників;

3.     Розвивати мережу ВІЛ-сервісних організацій в районах області, методично підтримати створення нових ВІЛ-сервісних організацій.

4.     Сприяти підвищенню прозорості діяльності ВІЛ-сервісних організацій, шляхом висвітлення звітів, поточної діяльності на електронних ресурсах та у ЗМІ.

5.     Сприяти поширенню інноваційних соціальних технологій та кращих практик  шляхом проведення тренінгів, посилення роботи ресурсного центру.

6.     Залучати до співпраці релігійні громади.

7.     Запровадити інформаційну базу  стосовно проектів з ВІЛ-сервісу, які реалізується в області.