Гуманітарний вантаж

Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» був отриманий гуманітарний вантаж у вигляді руберойду від Української греко-католицької парафії Св. Миколая, держави Німеччина, загальною вагою 20020 кг. Цей вантаж був призначений для розподілу в Донецькій області, в гарячій точці.

Вантаж надійшов до м. Херсона і виникло питання щодо його зберігання на час розмитнення. Колектив ХОБФ «Мангуст» звернувся до обласного рятувального відомства. На території Аварійно-рятувального загону спецпризначення було виділено приміщення, куди рятувальники допомогли розвантажити і перемістити весь будівельний матеріал. 

В питанні розміщення та подальшого відправлення вантажу в Донецьку область активну підтримку надали також Херсонська обласна державна адміністрація та депутати Херсонської обласної ради. 

7 листопада за сприяння «Нової пошти» цей гуманітарний вантаж, призначений для проведення ремонтно-будівельних робіт пошкоджених будинків, на безоплатній основі направлено до м. Авдіївка Донецької області.

Дякуємо за підтримку! Адже надзвичайно важливо сьогодні бути згуртованими, допомагати один одному у різних сферах життя та ситуаціях. Це стосується не лише окремих громадян, а й структур та організацій. 

Admin

Читати Попереднє

Круглий стіл.

Читайте Далі

Оголошення про проведення конкурсних торгів (тендер) на 2018 рік.

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *