Напрям “Профілактика інфікування ВІЛ в установах пенітенціарної системи”

Повна назва напряму: “Профілактика інфікування ВІЛ в установах пенітенціарної системи. Розвиток волонтерського руху та подальше впровадження стратегії «рівний-рівному» в установах пенітенціарної системи”

Мета напрямку: Профілактика ВІЛ/СНІД та ЗПСШ серед засуджених, що перебувають в місцях позбавлення волі.

Завдання:

 • підвищення рівня обізнаності засуджених з питань ВІЛ/СНІД та ІПСШ з метою зміни ризикованої поведінки на більш безпечну;
 • залучення до участі в профілактичних заходах з ВІЛ/ІПСШ волонтерів із середовища засуджених;
 • мобілізація та розвиток волонтерського руху серед засуджених;
 • психологічна та інформаційна підтримка ВІЛ-позитивних засуджених;
 • підвищення обізнаності персоналу виправних закладів з питань профілактики ВІЛ/ІПСШ. 


В установах пенітенціарної системи ХОБФ «Мангуст» реалізує ряд профілактичних заходів:

 1. Анкетування засуджених у ВК№№ 10, 90, 105, з метою оцінки знань з питань ВІЛ/ІПСШ/вірусних гепатитів.
 2. Проведення інформаційних занять для персоналу ВК№№ 10,90,105 та Херсонського СІЗО із профілактики ВІЛ/СНІД, основ безпечної поведінки та попередження емоційного вигорання за затвердженою Держдепартаментом програмою.
 3. Підготовка волонтерів із числа засуджених у ВК№№ 10,90,105, шляхом проведення щотижневих тренінгів. Волонтер, що демонструє високий рівень знань за викладеними темами, отримує сертифікат; такий волонтер здійснює подальшу профілактичну діяльність у своєму загоні, надає консультації рівний-рівному та розповсюджує інформаційні матеріали, засоби захисту та гігієни.
 4. Проведення інформаційних занять для загальної маси засуджених у ВК№№ 10,90,105 по профілактиці ВІЛ/СНІД/ІПСШ/гепатитів, формуванні безпечної поведінки у засуджених, використанню засобів дезінфекції.
 5. Проведення груп психологічної підтримки для засуджених із підзвітної категорії (відокремлених загальною масою) в ВК№№ 10,90,105.
 6. Проведення профілактичних акцій присвячених Дню боротьби зі СНІДом та Дню пам’яті померлих від СНІДу у ВК№№ 10, 90, 105.
 7. Видача засобів гігієни (мило, станки для гоління, зубні щітки, зубні пасти) соціально незабезпеченим та/або таким, що втратили соціальні зв’язки засудженим у ВК№№ 10,90,105 та Херсонському СІЗО.
 8. Для неповнолітніх, що знаходяться в Херсонському СІЗО проведення інформаційних занять по профілактиці ВІЛ/ІПСШ, гепатитів, туберкульозу, основ безпечної поведінки та надання індивідуальних консультацій психолога та соціального працівника. 

!!! Если у Вас возникли вопросы по данному проекту, Вы можете непосредственно задать его нашим специалистам (психологам, юристам, соц.работникам) в рубрике сайта “On-line консультации“.

Admin

Читати Попереднє

Напрям “Профілактика інфікування ВІЛ серед споживачів наркотиків”

Читайте Далі

Напрям “Організація роботи мобільної амбулаторії для надання діагностичних та медико-консультативних послуг представникам уразливих груп населення”

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *