Напрям “Організація роботи мобільної амбулаторії для надання діагностичних та медико-консультативних послуг представникам уразливих груп населення”

Мета напрямку: профілактика інфікування ВІЛ, сифілісу, гепатиту та ІПСШ , у т. ч .інфікування ВІЛ інших осіб, шляхом формування навичок безпечної поведінки при вживанні наркотичних речовин і сексуальній поведінці та подальшої переадресації осіб з позитивним результатом швидкого тесту до центрів СНІДу, обласного шкіряно-венерологічного диспансеру (ОШВД) чи кабінетів Довіри ЛПЗ з метою проведення остаточної діагностики та встановлення діагнозу.

Завдання напрямку: Виявити клієнтів нашої цільової групи інфікованих ВІЛ, сифілісом, гепатитом та ІПСШ, провести діагностику та лікування.

Регіони роботи: Херсон та Херсонська область.

На базі мобільної амбулаторії надають медичну допомогу, діагностику, інформування, лікування та психологічну підтримку уразливим верствам населення Херсонської області, що забезпечує виконання стратегії приблизити медичний заклад до пацієнтів.

Робота мобільної амбулаторії:

  • Сбір та обробка інформації у потребі послуг мобільної амбулаторії.
  • Робота мобільної амбулаторії у складі – лікар –дермовенеролог, медична сестра, у місті Херсоні та Херсонської області.
  • Тестування швидкими тестами на ВІЛ, сифіліс, гонорею, хламідіоз, а також скринінг – тестування на Гепатити.
  • Діагностика та підтвердження діагнозу в умовах стаціонарної лабораторії та лікування ІПСШ на базі Херсонського обласного шкіряно-венерологічного диспансеру.
  • Робота у нічний час в місцях роботи та скупчення цільової групи (СІН та РКС).

!!! Если у Вас возникли вопросы по данному проекту, Вы можете непосредственно задать его нашим специалистам (психологам, юристам, соц.работникам) в рубрике сайта “On-line консультации“.

Admin

Читати Попереднє

Напрям “Профілактика інфікування ВІЛ в установах пенітенціарної системи”

Читайте Далі

Напрям “Профілактика ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків через аптечну мережу”

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.