Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » Прес-конференція щодо об'єднання громадських зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Прес-конференція щодо об'єднання громадських зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

27.04.2011
Прес-конференція

 

27 квітня 2011 року була проведена прес-конференція щодо об'єднання громадських зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом за участю неурядових громадських організацій, які працюють у сфері ВІЛ/СНІД у м.Херсоні та Херсонській області. Мета  проведення   зустрічі  - об’єднання громадських зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом за участю ХОБФ «Мангуст», Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та неурядових громадських організацій області.

У рамках зустрічі обговорювалися актуальні питання, такі як внесок місцевої громади у боротьбу з ВІЛ/СНІДом та туберкульозом,  висвітлення стратегії Міжнародного Альянсу «ВІЛ/СНІД в Україні», надання можливості молодим організаціям та ініціативним групам заявити про себе і свою діяльність, інформування мешканців області про послуги ВІЛ-сервісу, які надають неурядові громадські організації та впровадження комплексного пакету якісних послуг та виконання індикаторів в регіонах в рамках програми «Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні», що впроваджується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.пресс конф. 

                        У зустрічі приймали участь представники  неурядових організацій  міста  Херсона та  Херсонської області – НУО «Чоловіки проти  насильства», «За  рівні  права», «Вибір життя», «Тотем», «Нова хвиля для кращого майбутнього», «Весна», Херсонське  регіональне  відділення  людей, що живуть з ВІЛ, Каховське  відділення  мережі  ЛЖВ -  м. Нова  Каховка, «Свята  Ольга» - м. Гола  Пристань, ХОБФ «Мангуст». 

З боку  державних організацій – Обласний  центр соціальної служби  з питань сім’ї, дітей  та  молоді.