Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » Тест для Президента України

Тест для Президента України

08.11.2010
Тест для Президента1 листопада Всеукраїнська мережа ЛЖВ до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом розпочинає акцію «Тест для Президента».
Головна мета акції закликати Президента України взяти особисту відповідальність за подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Під час акції планується зібрати підписи людей, яким небайдужа епідемія ВІЛ/СНІДу з усіх регіонів України під зверненням до Президента. Всі люди, які залишать свій підпис, таким чином закличуть Президента України пройти тест і взяти розвиток епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні під особистий контроль.
Тест містить 4 питання, які актуалізують найбільш важливі проблеми в контексті подолання епідемії ВІЛ/СНІД:

1) Усі ВІЛ-позитивні люди в Україні отримують потрібні їм ліки?
Сьогодні лише 19,5 тисяч людей отримують лікування, 92 тисячі його потребують.

2) Усі діти народжуються вільними від ВІЛ?
Сьогодні майже 2,5 тисячі дітей вже народились з ВІЛ, і ще 6,6 тисяч чекають на свій вирок.

3) Права ВІЛ-позитивних людей дотримуються?
Лише за останні 12 місяців 2009-2010 років до Всеукраїнської мережі ЛЖВ надійшло 380 звернень, пов'язаних із порушенням прав ВІЛ-позитивних людей: відмова лікарів лікувати хворих пацієнтів, звільнення з роботи, цькування дітей в школах та дитсадках та ін.

4) Держава фінансує всі заходи по боротьбі з епідемією?
Загальнодержавною програмою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки у 2010 році для боротьби з епідемією передбачено понад 362 млн. гривень, а виділено близько половини. Навіть даний бюджет використовується на закупівлі ліків за завищеними цінами.

В мережі Інтернет відкрито електронне голосування на www.aidspresident.com.ua. На цій сторінці кожен зможе приєднатися до ініціативи і проголосувати. Результати електронного голосування та збору підписів зі всієї України будуть презентовані на прес-конференції в Києві 1 грудня 2010 року у Всесвітній день боротьби зі СНІД та передані до Адміністрації Президента.

Детальніше та прес-реліз - на сайті ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"