Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » В Херсоні буде створений центр обліку безпритульних

В Херсоні буде створений центр обліку безпритульних

29.03.2012
Сальдо В.В. Лісак Е.Н.

Створити притулок для безхатченків – планують із року в рік. Можливо тепер питання здвинеться з мертвої точки. На круглому столі міський голова та керівник одного з благодійних фондів підписали Меморандум, згідно якого вже незабаром має розпочатися підготовка до створення в Херсоні центру обліку безпритульних. Як зазначають, його організація дасть можливість поновлювати документи, сприяти в отриманні реєстрації їх місця проживання або місця перебування, працевлаштування, надавати медичну допомогу, за необхідності - оформлювати до будинків-інтернатів.Міський голова Володимир Сальдо та президент Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» Євгенія Лисак підписали Меморандум щодо спільної роботи у напрямку соціальної роботи із бездомними особами.