Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » Відбувся круглий стіл, писвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом

Відбувся круглий стіл, писвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом

27.11.2012
круглий стіл
22 листопада 2012 року відбувся круглий стіл для представників державних організацій, ВІЛ — сервісних  НУО та лідерів ініціативних груп  м. Херсону та Херсонської області,
присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом

Лисак Є.М. – розповіла про необхідність тестування швидкими тестами в умовах мобільної амбулаторії під час Акції. Це дуже важливо, особливо провести тестування серед молоді. Тому запропонувала залучити більше студентів до участі в цієї Акції. Також розповіла про особисту зустріч із заступником головного лікаря Херсонської обласної інфекційної лікарні Тимошенко О.М., з якою було досягнуто домовленості про підтвердження результатів швидких тестів для клієнтів ВІЛ-сервісних організацій. За результатом зазначеної бесіди, пропонує під час Акції, яка відбудеться 30 листопада організувати збір пожертвуваний для придбання реактивів-маркерів для проведення лабораторних аналізів.