Наша карта
Подробнее »
Новости
10.02.2020
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2020 рік. Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
04.03.2019
ХОБФ «Мангуст» оголошує конкурсні торги на 2019 рік Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива. Подробнее »
Вход для организаций

Забыли пароль?

RSS Подписка

Новости » Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги в Херсоні

Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги в Херсоні

08.10.2010

   

На сьогоднішній день в Херсонській області рівень захворюваності на туберкульоз перевищує епідемічний поріг. Показники смертності серед мешканців області склали в 2009 р. 23 випадки на 100 тис. населення.

Відповідно до даних Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом станом на 1 січня 2010 року кількість дітей, що знаходяться на диспансерному обліку у Херсонській області становить 228 осіб: з них кількість дітей з остаточним діагнозом «ВІЛ-інфекція» - 51, у тому числі кількість дітей з діагнозом «СНІД» - 17.

Спираючись на статистичні данні Комітету з питань протидії ВІЛ/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам захворюваність дітей та підлітків вiком 0-17 рокiв на активний туберкульоз за перше півріччя 2010 року у Херсонській області становить 21 особа, загальна смертність населення від туберкульозу за перше півріччя 2010 року становить 95 осіб.

Наразі в Херсонській області немає жодної хоспісної палати для хворих на ВІЛ і туберкульоз у термінальних стадіях.

Низький рівень інформаційно-просвітницького забезпечення серед населення щодо потреб тяжко хворих (у тому числі на ВІЛ та туберкульоз в термінальних стадіях) в Херсонській області є важливою проблемою регіону.

15 жовтня 2010 року Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» разом із партнерами при фінансовій підтримці МБФ "Відродження" планує провести соціальну акцію «Поділяючи турботу», присвячену Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги безнадійно хворим. Відповідна акція буде проведена в м. Херсоні на площі біля кінотеатру «Україна» з метою привернення уваги громадськості до проблеми ВІЛ/СНІДу/туберкульозу та збору коштів для безнадійно хворих на ВІЛ/СНІД та туберкульоз Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру. В рамках даної акції передбачена концертна програма, аукціони, анкетування населення та багато-багато іншого за участі громадських та державних організацій і молоді м. Херсона.

Лише спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію на краще.

 

До проведення акції в якості учасників залучені: Херсонське училище культури, Херсонський міський Палац піонерів і школярів, Херсонське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ», ініціативна група «Нова волна» та інші.
В якості партнерів-організаторів: Херсонський обласний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Херсонський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Херсонській області, Клуб активного відпочинку «Адреналін».