Тест для Президента України

1 листопада Всеукраїнська мережа ЛЖВ до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом розпочинає акцію «Тест для Президента».Головна мета акції закликати Президента України взяти особисту відповідальність за подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Під час акції планується зібрати підписи людей, яким небайдужа епідемія ВІЛ/СНІДу з усіх регіонів України під зверненням до Президента. Всі люди, які залишать свій підпис, таким чином закличуть Президента України пройти тест і взяти розвиток епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні під особистий контроль.Тест містить 4 питання, які актуалізують найбільш важливі проблеми в контексті подолання епідемії ВІЛ/СНІД:

1) Усі ВІЛ-позитивні люди в Україні отримують потрібні їм ліки?
Сьогодні лише 19,5 тисяч людей отримують лікування, 92 тисячі його потребують.

2) Усі діти народжуються вільними від ВІЛ?
Сьогодні майже 2,5 тисячі дітей вже народились з ВІЛ, і ще 6,6 тисяч чекають на свій вирок.

3) Права ВІЛ-позитивних людей дотримуються?
Лише за останні 12 місяців 2009-2010 років до Всеукраїнської мережі ЛЖВ надійшло 380 звернень, пов’язаних із порушенням прав ВІЛ-позитивних людей: відмова лікарів лікувати хворих пацієнтів, звільнення з роботи, цькування дітей в школах та дитсадках та ін.

4) Держава фінансує всі заходи по боротьбі з епідемією?Загальнодержавною програмою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки у 2010 році для боротьби з епідемією передбачено понад 362 млн. гривень, а виділено близько половини. Навіть даний бюджет використовується на закупівлі ліків за завищеними цінами.
В мережі Інтернет відкрито електронне голосування на www.aidspresident.com.ua. На цій сторінці кожен зможе приєднатися до ініціативи і проголосувати. Результати електронного голосування та збору підписів зі всієї України будуть презентовані на прес-конференції в Києві 1 грудня 2010 року у Всесвітній день боротьби зі СНІД та передані до Адміністрації Президента.
Детальніше та прес-реліз – на сайті ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”

Admin

Читати Попереднє

Новая редакция Таблиц размеров наркотических веществ

Читайте Далі

Шансы на успех лечения гепатита C при ВИЧ инфекции можно оценить онлайн

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *