Оголошення про проведення конкурсних торгів (тендер)

их. № 29

від 05.04.2017 р.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсних торгів

(далі – „Оголошення”)

Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю бензину А-92 та дизпалива.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для виконання Угоди № 036-GF-15-АМ „Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної, психологічної та соціальної підтримки СІН, ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам замісної підтримувальної терапії”, що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та БО «Мережа»

       Опис позицій до закупівлі товарів технічне завдання для робіт та послуг:

1.           Бензин А-92 – 2050 літрів бланками дозволу номіналом 10л., 20л.

2.           Дизпаливо – 3480 літрів бланками дозволу номіналом 10л., 20л.

      Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: Щоквартально.

      Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг: Безготівковий розрахунок, Постачання товару на протязі 3 днів з моменту оплати.

       Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам: Тендерна пропозиція, Комерційна пропозиція, Цінова пропозиція.

       Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг: Право на здійснення підприємницької діяльності.

        Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам: Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку)         або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються           основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з                   податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками Контактна особа: Лошковой Сергій Валерійович.

Посада: Бухгалтер.

Адреса: м. Херсон, пров. Береговий 3.

Контактний телефон: (0552) 27-90-42.

Поштова скринька: ngo_mangust@ukr.net.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1.    Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.    Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом.

3.    Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.    Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.    Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.    Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.    У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8.    До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

·         Учасник ознайомлений  з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).

·    участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

  Поштовий індекс: 73021, місто Херсон, пров. Береговий 3, 4й поверх(ліве крило).   

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з10 год. 00 хв. до  15 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «19» квітня 2017 року, до 15 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«20» квітня 2017 року, о 16 год. 00 хв. за київським часом за адресою: 

Місто Херсон пров. Береговий 3, 4й поверх(ліве крило)

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів. 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою. Автор: Лошковой С.В.

Прикрепленные файлы:

Файл №1

Admin

Читати Попереднє

Оголошення про проведення конкурсних торгів на закупівлю продуктів для мотиваційних наборів

Читайте Далі

Акція з нагоди Всесвітнього Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу.

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *