Круглий стіл.

26 вересня в місті Генічеськ Херсонської області пройшов круглий стіл, який був присвячений практичному виконанню Наказу ДОЗ ОДА № 162 від 04.04.2017р. «Про відкриття сайтів ЗПТ Генічеському та Голопристаньському районах». Попри прийняття Наказу, сайт ЗПТ в Генічеську поки що так і не був відкритий.

В заході взяли участь керівництво Генічеської райдержадміністрації, головні лікарі обласного наркодиспансеру та ЦПМСД, медичні працівники, представники НУО та представник уповноваженого ВРУ з прав людини в Херсонській області. Фасилітувала зустріч регіональний координатор ГО “Alliance.Global” Evgenia Lysak.

Після жвавого обговорення, присутні дійшли згоди та вирішили:
1). 01 грудня офіційно запустити сайт ЗПТ в м. Генічеськ. 
2). Для якісного впровадження програми ЗПТ, 27 жовтня запросити перших клієнтів до початку офіційної роботи сайту. 
3). Головному лікарю обласного наркодиспансеру до 20 жовтня підготувати та узгодити наказ по розподілу препаратів ЗПТ в Генічеську (на 20 пацієнтів). 
4). До 20 жовтня забезпечити кабінет сайту ЗПТ кулером, бактерицидною лампою, витратними матеріалами (за підтримки Херсонський обласний благодійний фонд “Мангуст”).

Для довідки: 
Робота з укріплення потенціалу та спроможності уразливих спільнот впроваджується громадською організацією “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за напрямком “Соціальна мобілізація, посилення зв’язків, взаємодія та координація” серед уразливих груп СІН/ЗПТ, секс-працівників, ЧСЧ, колишніх ув’язнених в п’яти областях України (Одеська, Херсонська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська), за фінансової підтримки БО “Мережа” та МБФ “Альянс Громадського здоров’я”.
With: Petro PolyantsevValeria Rachinska.

Admin

Читати Попереднє

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ 13–24 РОКІВ

Читайте Далі

Гуманітарний вантаж

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *