Пілотний проєкт. Виїзд медичної мобільної бригади

ХОБФ «Мангуст» реалізує у Херсонській області пілотний проект «Розширення доступу до послуг з лікування ВІЛ», що впроваджується у рамках Проекту «Удосконалення каскаду лікування ВІЛ для ключових груп населення шляхом диференційованого виявлення нових випадків та залучення до лікування, нарощення потенціалу ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та стратегічної інформації в Україні» спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я». Пілотний проект дозволить покращити доступ для пацієнтів до лабораторної діагностики, раннього призначення АРТ та утримання у лікуванні ВІЛ.

Мета проекту – Покращення доступу до лабораторної діагностики, раннього призначення АРТ та утримання у лікуванні ВІЛ задля досягнення цілей 95-95-95.

Протягом впровадження пілотного проекту будуть відпрацьовані механізми забезпечення логістичних послуг з транспортування АРВ-препаратів і зразків крові, доступу до дороговартісної лабораторної діагностики та юридичних послуг на рівні регіонів.

24 лютого 2021р. був виїзд мобільної бригади у складі фахівців Обласного центрц профілактики та боротьби зі СНІДом КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім.Г.І.Горбачевського» – лікар-інфекціоніст та медична сестра, за маршрутом: с. Зелений Гай, смт. Станіслав, с. Велетенське, м. Херсон.

Надано допомогу важкохворим пацієнтам – огляд, консультації лікаря, взято кров на дослідження.

Admin

Читати Попереднє

Проєкти ProZorro

Читайте Далі

Кишенькові буклети – це зручно!

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.