Як зараз тестують на ВІЛ⁉️

Імунохроматографічні (ІХА) тести – це сучасний метод експрес-діагностики захворювань і станів організму. Впровадження імунохроматографічного методу в виробництво діагностичних тестів дозволило скоротити час аналізу до 5-15 хвилин і отримувати результати з високою вірогідністю. Всесвітня Організація Охорони здоров’я підкреслює значимість діагностичних тестів цього типу для країн з системою охорони здоров’я, яка зазнає труднощів з матеріалами і персоналом медичних установ: такі тести зберігаються при кімнатній температурі, не вимагають додаткового обладнання і спеціальних знань.

💡При своїх перевагах:

• висока достовірність (99,9%);

• простота використання (як правило 2-3 простих дії, які не потребують ніякого додаткового обладнання);

• швидкість отримання результату (5-15 хвилин) імунохроматографічні тести є тільки елементом системи профілактики та діагностики захворювань і станів організму.

💡Після отримання результату такого тесту необхідно звернутися до лікаря для проведення більш повного обстеження і постановки вже остаточного діагнозу. В умовах темпу сучасного життя, коли візит до лікаря відкладається «до останнього», такі тести є ефективним засобом контролю свого здоров’я і здоров’я своїх рідних і близьких.

🔔Нагадуємо, що ХОБФ «Мангуст» пропонує пройти безкоштовне тестування на ВІЛ на пунктах надання послуг в місті Херсоні та Херсонській області: м. Олешки, м. Гола Пристань, м. Скадовськ, смт Білозерка.Швидкі тести доступні та безкоштовні у рамках проекту HealthLink.

За подробицями звертайтеся за телефоном +380504947004 – телефон довіри ХОБФ «Мангуст».

Admin

Читати Попереднє

Дякуємо за нейбадужість!

Читайте Далі

Допомагаємо!

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.