Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 4.

Продовжуємо нашу подорож.

Частина 4.

Напрямок з надання комплексного пакету послуг з профілактики ВІЛ-інфекції серед транс*людей, а також з проведення  статевими  партнерами ЛВНІ, СП, ЧСЧ, транс*людьми самотестування швидкими тестами на  ВІЛ-інфекцію. Мета цих напрямків – зменшення рівня  захворювання на ВІЛ/СНІД, ІПСШ, гепатитів  та туберкульозу серед транс*людей , покращення якості їх життя шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної допомоги.

Є ще такий цікавий та важливий напрямок – Кейс- менеджемент/СІТІ – лікування  за підтримки  спілкування спільнот серед ЛВНІ, транс людей, ЧСЧ, СП та їх партнерів компоненту профілактики, який реалізується задля покращення доступу ключових гру  ЛВНІ, транс людей, ЧСЧ, СП та  їх партнерів до компонентів  профілактики, діагностики та лікування.   

Напрямки з активного виявлення випадків туберкульозу серед ЛВНІ, безхатченків, колишніх ув’язнених. Сприяння ранньому виявленню захворювання на туберкульоз у групах ризику та формування прихильності до лікування.

Напрямок з надання комплексного пакету послуг для пацієнтів з двома одночасними захворюваннями – ВІЛ/ВГС (гепатит С), ВГС/ТБ. Наш кейс-менеджер співпрацює з лікарем-інфекціоністом та направляє клієнтів до безоплатного лікування гепатиту С.

Ми розказали про всі напрямки проєкту «Профілактика соціально-небезпечних хвороб серед ключових груп населення». Весь цей проєкт координує керівник Фонду Євгенія Лисак. Та у всіх напрямках проєкту є керівники, які пильно слідкують за своєчасним та якісним виконанням наданих індикаторів. Серед них: Світлана Григорянц, Олена Тарасова, Ірма Беклемешева.

Далі буде.

ХОБФМангуст #ПрофілактикаВІЛ #ПрофілактикаТБ #ПрофілактикаВГС #Альянсгромадськогоздоровя

Admin

Читати Попереднє

Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 3.

Читайте Далі

Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 5.

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.