Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 5.

Хочемо продовжити нашу інформаційну подорож.

🧩Від МБФ «Альянс громадського здоров’я» у нас реалізується проєкт «HealthLink: Посилення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» . Метою цього проекту є виявлення ВІЛ – інфекції серед населення та покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ до якісних послуг. Соціальні працівники співпрацюють із медичними працівниками. Координує проєкт Світлана Григорянц.

🧩З організацією PATH ми втілюємо проєкт «Заради життя», де працюємо з чоловіками, що мають секс з чоловіками. Проводимо консультування групи ЧСЧ, організовуємо інформаційно-розважальні заходи (до речі, дуже користуються попитом ці заходи), тестування швидкими тестами, надаємо психологічну підтримку, у разі потреби супроводжуємо до лікувальних закладів. Координаторкою цього проєкту є Світлана Григорянц.

🧩Є у нас ще, відносно новий проєкт, від організації CDC, з назвою « дАРТс (діагностика АРТ, супровід) – досягнення цілей», під координаторством Інни Башлаєвой. Тут наші працівники, разом із медиками, працюють з ВІЛ-позитивними пацієнтами, покращують їх доступ до лабораторної діагностики, допомагають у призначенні антиретровірусної терапії (АРТ), утриманні у лікуванні ВІЛ, у отриманні препаратів АРТ. Здійснюються виїзди до віддалених районів нашої області, разом із представниками обласного СНІД-центру, з ціллю проведення діагностики.

Ну що, на цьому ми завершимо, але про профілактичні проєкти. Завітайте ще до нас, у нас є про що вам розповісти.

Нагадаємо наші координати: м. Херсон, проїзд Береговий, 3, вул. Перекопська, 187А.Телефон 050-494-70-04

#ХОБФМангуст#тестуванннянаВІЛ#стопСНІД#HealthLink#PATH#Зарадижиття#Альянсгромадськогоздоровя#тестнаВІЛ#оральнітестинаВІЛ#ПрофілактикаВІЛ#ПрофілактикаТБ#ПрофілактикаВГС

Admin

Читати Попереднє

Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 4.

Читайте Далі

Віртуальна подорож по Фонду “Мангуст”. Частина 6.

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.