Віртуальна подорож по Фонду “Мангуст”. Частина 6.

6.Вітаємо з початком останнього осіннього місяця🍂, нового тижня та з добрим ранком🌞!😊🍁

Зараз розповімо про додаткові напрямки роботи нашої організації.

❗️Вони відрізняються від попередніх, ознайомтеся, вам буде цікаво.

💥При Фонді, з 2012 року, працюють міський та обласний Центри обліку бездомних осіб. Ці заклади соціального захисту утворені для обліку бездомних осіб, забезпечення реалізації їх прав та свобод, визначених законодавством України. Сюди звертаються різні категорії населення за відновленням документів,паспорту громадянина України або заміну паспорту старого зразку. Також сприяємо в отриманні реєстрації за адресою Центру (без надання місця проживання). Центри обліку бездомних осіб координує Катерина Цігорлаш. ☎️Звертайтеся за адресою м. Херсон, вул. Перекопська, 187А, тел. 066-257-53-67. 💥А ще, за фінансової підтримки бізнес партнера, при Фонді працюють Соціальна перукарня та Банк потрібних речей, де обслуговуються пенсіонери, багатодітні сім’ї, інші люди, що опинилися в складних життєвих обставинах.

✂️В Соціальній перукарні за попереднім записом соціальні категорії людей можуть отримати послуги перукаря – стрижка, фарбування волосся. Перукарка соціальної перукарні – Ірина Чумаченко👩.

🧥👗👖👞👠В Банку потрібних речей, ми ще називаємо його Банк одягу, здійснюється видача одягу та взуття, а також побутових речей б/в соціальним категоріям людей. Всі ці речі ми отримуємо від наших друзів в якості гуманітарної допомоги, за що їм вдячні, адже можемо допомогти багатьом в таких, з першого погляду непримітних, але дійсно важливих речах. Крім того, завдяки гуманітарної допомозі ми маємо можливість допомогти й лікувальним закладам (надаємо медичні меблі, постільну білизну, розхідні медичні матеріали, тощо), і закладам освіти та дитячим садочкам. Доречи, Фонд отримує за рік по 10-15 вантажних машин – фур. В Банку потрібних речей працюють Ірина Черненко та Еліна Вебер👩👩.

❌Нажаль, на сьогоднішній день Соціальна перукарня та Банк потрібних речей не працюють у зв’язку з карантинними обмеженнями і ми не можемо показати вам фото наших співробітників. Але, обіцяємо, при першій ж нагоді ми це зробимо😉.

☎️Для запису в Соціальну перукарню та Банк потрібних речей, дзвонить за номером: 095-898-1000. Адреса м. Херсон, вул. Університетська (40 років Жовтня), 136.

😉Ну що, було цікаво? Дайте нам знати про це вашими вподобаннями. Нам це дуже приємно та важливо.

🧩Ми ще про дещо вам розповімо, але це вже буде наступний пост.

ХОБФМангуст #тестуванннянаВІЛ #Банкпотрібнихречей #Соціальнаперукарня #Центроблікубездомнихосіб #HealthLink #PATH #Зарадижиття #Альянсгромадськогоздоровя #Центрреєстрації #Громадськийцентр #ПрофілактикаВІЛ #ПрофілактикаТБ #ПрофілактикаВГС

Admin

Читати Попереднє

Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 5.

Читайте Далі

Віртуальна подорож по фонду “Мангуст”. Частина 7.

Залиште свій відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.